Az én történetem


Az én történetem egészen a középiskolai éveimre nyúlik vissza, ekkor kezdtem el érdeklődni a fotózás iránt. Először rendezvények, hobbi, majd vállalkozássá nőtte ki magát. Mégis mikor megkérdezik hogy mi ez nekem azt mondom: szerelemszakma

 

Kezdetben csak rendezvényekre jártam, majd elindultam a portrék világába és jöttek az esküvők. Be kell hogy valljam az esküvők az egyik kedvenceim, nem mondom hogy a legkönnyebb munka (fizikailag sem) mégis, van olyan hogy észre sem veszem hogy dolgozom. 13 évig néptáncoltam, a zene a véremben van, a hangulat mindig jó és közben azt csinálom amit szeretek. Szeretek elvegyülni a tömegben, és csak csendesen, lopva megörökíteni őszinte pillanatokat.

 

Esküvők után a másik ami közel áll a szívemhez az a családi és kismamafotózások. A 2021-es évben kijelenthetem hogy kismamafotózásom volt a legtöbb, amiért hálás vagyok a pároknak hogy bizalmat szavaztak nekem. Ami miatt igazán hálás ez munka az az, hogy végigkísérhetem a fontosabb mérföldköveit a pároknak, ahogy családdá gyarapodnak, és ahogy felnőnek ehhez a feladathoz miközben a gyerekük, gyerekeik is növekszenek.

 

Stílusomra a természetesség jellemző, föld színek, ezzel együtt szeretek egy kis zsengést, vibrálást is vinni a képek színvilágába. Ez az a stílus, ami úgy érzem az enyém, az én ízlésem és önazonos. Nem mindenkinek egyforma szájíze van, úgy gondolom fontos, hogy mindenki megtalálja a saját fotósát akinek mind a személyiségével mind pedig a képeivel tud azonosulni. Remélem neked én leszek ez az ember. :)